Sunday, December 12, 2010

Unistused on need mis ,
viivad meid kaugele .
Kaugele kus on minevik.
Minevikus oma isaga ,
kellega mängisid lapsepõlves .
Aga nüüd on ta kaugel ,
kuhu käsi ei ulatu .
Ootad tagasi neid hetki ,
mis iial ei tule .
Ootad tagasi neid aegu , kus
isaga poes käies ,ta sulle kõike ostis .
tahaks öelda talle,
''ma armastan sind . ''
Tahad tagasi neid hetki ,
mis enam kunagi ei tule.

T.


Tuesday, December 7, 2010

" Ma olen õnnelik... "


Pööraselt vinge nädalavahetus Hiiumaal, koos kalli Liisiga.


Algas siis kõik selles, et ükspäev helises telefon. Teisel pool toru kostis Liisi õhinal hääl, mis teatas mulle, et reedel (03.12.2010) on Hiiumaale minek. Ma kaua ei mõelnud ja varsti leidsimegi ennast Rohuküla sadamast. Hiiumaale jõudes pakkisime oma kotid Mammi juures lahti ja hakkasime süüa tegema :) Söödud..passisime telekat ja peagi tuli meile Joosep järgi. Välja minnes oli meil juba üks kena viinakoks lahendatud ja meeleolu võis juba lugeda peo omaks. Poest läbi veel mõned õlled ja siidrid..nii me siis chillisime. Lõpuks otsustas Andre,et ka tema hakkab jooma ja Joosust sai meile kaine autojuht :D

Käisime läbi kõik võimalik kohad , kuhu minna kannatas...muidugi ei saa märkimata jätta vähemalt 5 korda Selveris käimist...viimane kord oli sunniviisiline minek, sellepärast Joosul oli oma teksadega üks SUUUUUR häda , need vajusid alla. Käisime ostsime talle püksirihma, ta oli nii õnnelik nagu laps jõulukinki avades...nunnu :)

Mingiaeg jõudsime ka läbi käia Hiiumaa kuuma klubi Carriba (H) ...rahvast oli meeletult...nii oma 8-10 inimest vähemalt :D Pidu oli ikka nii hoos, kui hoos. Mingihetk kadus meie kaine rool ja Liisil oli vaja minna "korra" Suuremõisa...mõeldud tehtud, haarasime järgmise kaine rooli , kes ta sinna kenasti kohale toimetas. :)
Öö oli selline nagu ta oli, meil kõigil üsnagi erinev. Põhiline on see et Liisi suutis mulle järgmine hommik teha 37 vastamata kõne ja kui ma talle siis lõpuks helistasin, ütles ta " Tead, mul ei ole sulle enam peale neid vastamata kõnesid, midagi öelda :D " no nii asi selge :D Liisi jõudis ööbimiskohta tagasi kuskil 11 ajal mina parkisin ennast kella 1ks kohale. Sain korraliku kõhutäie süüa. Nii nämma.

Veetsime mõne tunni lebotades,sest õhtuks tuli ju värskeks saada taaskord :) Ei läinudki kaua, kui helistas Lemmo ja kutsus meid Suuremõisa. Mõeldud, tehtud. Hakkasime ennast siis sättima, kes pessu , kes veel viimast lebost võttis.

Suuremõisa jõudes ootasid meid ees Lemmo, Päks, Marek, Neku ja Hendrik :)
Kuna me sellised pika jutu mutid ei ole, ladusime kohe Baila kaardid lauale ja pidu võis alata.
Lisaks kõigelemuule maanudsime lõpuks Neku juures, sest seal oli märksa soem kui teises korteris. Korralikku konditsiooni joonud, tuli kellegil geniaalne idee lumega mängima minna. :D
Nii me siis seal hullasime ja nautisime kõike mida nautida vähegi sai.

Esimesed ära vajujad olid Hendrik ja Neku , edasi Lemmo ja siis me neljakesi mõtlesime ,et võiks veel välja minna. Pakkisime siis ennast korralikult sisse ja läksime õue :) Huuh..see kõik mis seal väljas toimus, seda ei anna sõnadesse panna...supperb. :)

Lõpuks tuppa jõudes värisesime me Liisiga nagu haavalehed...püksid läbimärjad ja tuba nagu mäletate ei olnud just kõige soojem. Edasi käis meeletu pesade valmistamine ja tekkide otsimine...Mina sain endale sooja pusa ja sooja südame:) lõpuks leidsid kõik endale kohad ja üritati magama jääda...mina isiklikult ei saanud pool ööd und...vahelduva eduga värisesin ja naersin selle üle kuidas ma värisen.
Vägagi rahul.
Lõpuks uinusin...

Hommik oli nagu ikka, kes otsis veeklaasi, kes värises ja kes oli niisama lahe :)
Marek tegi meile pannkooke, mis olid nii maitsvad (= Mõnele maitses piim ka väääga hästi :D
Siis harisime ennast ajalooliselt ja vaatasime filme :)
Lõpuks oli kell nii kaugel ,et tuli suund võtta Suuremõisa-Kärdla-Heltermaa suunal...

Hiiumaal oli hea, igatsen tagasi sinna :)


Järgmine tripp siis Vormsi, sõberid ? :P

With Love,
Triin.

Monday, November 22, 2010

Elu on laul, nii habras ta viis, heliseb korraks ja katkeb siis...


Veel paar päeva tagasi olid sa siin...täis elurõõmu,naru ja positiivsust. Sa särasid koguaeg ja ei lasknud maailma paha endale lähedale...kõik oli nii korras,kuid miks täna sind saatus meie juurest minema viis? :(

Ma tutvusin sinuga mitte väga ammu,aga läbi saime kohe väga hästi,klapp oli hea ja kunagi ei möödunud hetke ,kui ma sinu seltsis ei naernud. Käisime koos pausidel ja arutasime kuidas see keskus alla käima hakkab...naersime ja naersime, ainult naersime. Sinu tavapärased kontoriskäigud...igal õhtul sa tulid ja küsisid kas tulen sinuga koju..sõitsime alati vaikuses,sest kumbki ei viitsinud lihtsalt päeva lõpuks ühtegi sõna öelda. Sa rääkisid oma suurest kirest jahil käimise vastu...tassisid mõnikord oma püssi siia et seda puhastada...sa armastasid seda mida sa tegid...sinust sai mulle väga kallis sõber...ja miks saatus su endaga kaaasa viis..sa ei oleks tohtinud veel lahkuda...sul oli veel palju asju,mida siin elus korda saata..sa läksid liiga vara,kallis sõber! Ma tahan loota,et see ei ole nii nagu see on. Sa ju tuled veel tööle,kõnnid siit mööda ,viid mind koju ja pidime ju tegema mu suure lahkumispeo...need kõik asjad...need olid ju plaanitud,need ei saa ju niimoodi lõppeda...

Neeed sireeenid...need huilgavad mu peas ja ma ei suuda mõelda muule kui sellele ,et ma ei näe sind enam mitte kunagi :(


Sinust sai mulle hea sõber, sa jääd selleks alati, ma ei unusta sind kunagi kallis Tannu! (W)

Taevas võttis meilt taas ühe ingli... :(

Puhka Rahus!

Sinu Triin.

Thursday, November 4, 2010

Nonii, täna sai siis elule uus käik antud :)
Andsin lahkumisavalduse oma kallis Ideaal Kosmeetikas. 1.detsembrist olen siit läinud siis, pealinna taaskord.
22.november hakkab kool :) Lähen kontorirotiks õppima- raamatupidamist, kui täpsem olla.
Uus töökoht päälinnas on ka juba käega katsutav, niiet hetkel on kõik vägagi positiivne :)
Siis leian ka aja oma küünetehniku paberid ära teha ja ehk isegi load kätte saada ükskord ometi :D

Kui kõik nüüd kenasti paika loksub, siis pole elul väga vigagi :)

With love and lot´s of kisses,

T.

Wednesday, November 3, 2010

Odio ver que y, aunque yo no. I
Veo que como yo nunca miró a nadie no es, en gran
amor. Pero todavía estoy viendo que te gusta el otro, porque no quiero
que usted puede ver cómo hago realmente necesitan todos los días de su cuenta. I
no quieren que usted sepa cómo hacer que en tu corazón
amor, como es mejor, así que para mí, si ... Voy a
necesidad de permanecer tan quieto como pueda ocultar su sonrisa y
las lágrimas, cuando lo necesite!

Tõlge :
Ma võin vaadata sind põlastusega ja vihaga, kuigi ma seda ei tee. Ma
võin vaadata sind nii nagu ma iial kedagi vaadanud ei ole, väga suure
armastusega. Kuid siiski ma vaatan sind nagu teisi, sest ma ei taha,
et sa näeksid kuidas ma sind tegelikult enda kõrvale igapäev vajan. Ma
ei taha et sa saaksid teada, kuidas ma sind vaikselt oma südames
armastan, sest nii on parem, nii mulle, kui sulle... Ma lihtsalt lähen
pea püsti edasi nii nagu ikka, sest ma suudan naeratada ja peita oma
pisaraid, kui seda vaja on !
Ma olen isekas , kannatamatu ja veidi ebakindel . Ma teen vigu , ma väljun kontrolli alt ja aeg-ajalt on minuga raske toime tulla , aga kui sa mu halvimate külgedega hakkama ei saa , siis põrgupäralt sa ei vääri mu parimaid külgi !


Monday, November 1, 2010

Noniiinoniii...järjekordne nädala sisseõnnistamine mu isa juures :)
Seltskond on ilmselgelt 100% parim, puudu on ainult Liisi,kes kella 2 ajal siia tuleb. Ja Liisi ma hoian veini,et seda koos jooma hakata...tule siis ruttu (=

Meid on siis täitsa stabiilselt nagu alati. Seekord siis on meid 11 praegu...aga no nagu näha tuleb aina juurde...ustest akendest.
Hetkel siis siin Neku, Ilona, Rauno , Jaanus, Sander, Keeks, Agnes, Taavi, Jussi , Mina loomulikult ja Lemmo :) Juurde tulevad veel Taits ja Parbo ja siis vist Mati ,Raner ja muud loomad :)

Paaaaartry up ! :)

Sunday, October 31, 2010


She has feelings. She has a heart.

In fact she probably has a bigger & better heart than any girl you´re ever known, because she´s had a front-row seat to The Mess That Is Your Life & she likes you anyway. She obviously sees something worthwhile in you, because although you´ve given her nothing . Absolutely no reason to still be around, she is. And someday she won´t be around...

Saturday, October 30, 2010

Eile sai jälle veidi jalgakeerutatud. Käisime Six´i, Kim´i,RaQ,Rando ja Laevuga Aafricaaas (H)
Rahvast oli meeldivalt palju..mitte liiga vähe ,mitte liiga palju...tansupõrnadal oli isegi võimalik suuremal alal kui ruutmeeter inimesekohta liikuda :D Pidu sai aga ootamatult kell 4 läbi ja suundusime Posti baari, sest koju ei kavatsenud selleks hetkeks enam keegi minna...nõunõunõu.
Posti baaris ootas meid ees üllatavalt palju inimesi...igasugu inimesi...no ausalt IGASUGUSEID inimesi. Sellest,mis seal Postis toimus ei ole eriti maitsekas rääkida..aga no lühidalt...üks ennast ilmselgelt natuke liiga palju joogikuradile lubanud "tädi" kees üle ja mõni meie seltskonnast sai tunda asfaldi külma kallistust...valus oli vaadata....korraks. See selleks edasi tuli meie sõbrake kuidagi koju saada..võino õigemini me kõik tahtsime ära liikuda sealt,aga sõber ei olnud nõus enam eesuksest väljuma, sest saaatanast tädi varitses teda...koomiline, aga no see on see alkohol. Saime siis kuidagi sealt liikuma ja jõudsime õnnelikult sihtpunkti...muidugi lõviproua urinate ja möirete saatel ,aga kohale me saime. Istusime siis oma kindluses ja ootasime saagiks jäetud Laevukest. Keda aga ei ilmunud oli Laevu...ja kui ta siis lõpuks ilmus..no siis kindlasti mitte üksi..ta tõi kaasa selle lõvi kelle ta teepeal taltsaks oli teinud. Nii see tädike istus seal köögis ja järas jumalteab kelle hapukurke...tol hetkel hakkas mul naljakas,aga naerda ei julgenud...mutil oli selline murdjapilk,et ta oleks mu kahe sekundiga kutuks teinud. Mina väsisin ära ja pugesin tuttu ära. Hommikuks oli tädi kadunud ja tundus et igaüks magas täpselt nii nagu öö neid jättis. Kes laua peal ,kes selle all..kes voodis ja kes kulges kuskil maa ja taeva piiril :) Hommikul võis ühekäe näppudel ära lugeda selle hulga inimesi kes ennast ülimalt hästi tundsid.
Taaskord oli üks meeldiv õhtu,öö ja loomulikult ka hommik :)


Sellele kõigele järgnes järjekordne mõtetu laupäev tööjuures. Inimesed kõnnivad kui igiliikurid mööda keskust ja mitte kellegi näost ei ole võimalik välja lugeda,et nad laupäevast puhkepäeva naudiksid. Mõni harv inimene satub 5 minutiks ka minu butiiki,aga seda ka ainult vaatamise eesmärgil.
Kell hakkab vaikselt kuus saama...paar tundi veel ja kadunud ma siit olengi.

Ei teagi,mis täna saama hakkab..nii palju pakkumisi on tehtud õhtu veetmiseks. Isiklikult tahaks kuskile peitu pugeda..lihtsalt olla iseendaga.
Siiskisiiski võtsin endale kohustuse koristada ja mida ma üldjuhul luban seda ma ka teen. Niiet eks näis kas täna on mu abi vaja või ei . Kui ei siis lähen naudin siidrit ja head seltskonda Heigo juures :) ..ja kui ka see veel igavana tundub, siis lähen Liisile seltsi,sest ta Posti baaris tööl täna. Seega hästi palju rahvast sinna !

Olen nüüd natuke kasulik ja teen tööd ! :)

T.

Thursday, October 28, 2010

@Posti Baar

Nonii, siin me siis Liisiga nüüd kahekesi istume :)
Baar korras , hea muss ja seltskond.
Liisi saadab mind muffi,sest tal on läpakas katki :/
Pahapaha.

Täna täitsa ringi vudimise, toimetamiste rohke päev olnud :)
Alustasin oma hommikut kella 12se ärkamisega...edasi kiire kohvi ja "nii kõlbab inimeste ette minna" grimm, siis juba sammud linnapoole. Käisin vaatasin oma töised töömehed Uuemõisas üle. Edasi poodi, nipetnäpet söögipoolist ja ema juurde kokkama.
Kella 18st Baari , koristama ja edasised plaanid on veel lahtised....eks näis mis see pikk õhtu toob..

Seniks aga, olge musud :*

The first time I saw you; there was something different in the air,

I could not help myself but to stare.

It was not what you were wearing or the smile you tried to hide,

It went deeper then that; it came from the inside.

The room was filled with people as far as the eye could see,

How I wished it was just you and me.

Your friends were all around you and you were unaware,

You did not know that there was someone in the crowd that cared.

I was moving toward you and your eyes met mine with a glance,

Before I knew it you were gone, I did not have a chance.

I searched for you the whole night through,

A twist a fate forbided me from meeting you.