Sunday, May 29, 2011
Friday, May 27, 2011
Pole nii ammu siia midagi kirjutanud,et ei teagi kust kohast alustada...
Olen pikka aega enda ajurakke kulutanud ja mõelnud, miks ma loll ikka veel siin depressiivses linnas olen ja elan. Kahju on tunnistada, et olen kaotanud enda kõrvalt väga paljud,keda pidasin sõpradeks. Õnneks on mul alles need mõned loetud inimesed,kes mulle väga palju tähendavad. Ma ei oska ette kujutada ega välja mõelda,mida kuradit ma Teile teinud olen??? Olen jõudnud nii paljudele järeldustele ainult,et väikese linna kohta on siis liiga palju tõpraid ja teiste elude elajaid. Kas teie kuradi elu on tõesti nii igav,et peab teiste elu ka elama. Ma olen piisavalt iseseisev inimene ja uskuge mind, tean ise kõige paremini kes ma olen ja mida ma teen. See ei ole teie kellegi asi. Nii mõnigi vahutaja on suutnud nii mõnedki sõbrad mult võtta . Igaljuhul Aitäh, olete hästi hakkama saanud!
Millisel heal põhjusel pean mina alati olemas olema,kui vaja. Aga kui kellegil mingi häda on või kellegi kallal vaja kraaksuda on ,siis teavad kõik mis mu telefoni number, aadress, msn , FB vms muu asi on. Vinge. Naerma ajab. Ja need räägitud jutud, kui tore ja hea inimene ma olen. No midaiganes. Kui te seda ise kõigevähem usute,siis ärge tulge seda mulle rääkima. :D ja veel, kui minust ikka mitte sittagi ei tea, siis ära tee oma suud lahti sellekohapealt kes ma olen ja kuidas käitun. Sa oled võõras ja mind ei huvita su soga mida suust välja ajad.
Enam ei oskagi mõelda,kes siis tõeline ja kes nii võlts on. Sest nii kahju kui see ka poleks, kui juba kord sõber noa selga löönud on raske mõelda,et teised sellised pole...
Ma igapäevaga üritan kõigele sellele mitte mõelda ja edasi liikuda. Kuratlikult raske on, aga kes ütles,et elu kerge on!
Aga, Sina, kes sa siiani viitsid mu igavustunde sisustada , lihtsalt väljas käimisega , lõbutsemise ja minu naerma panemisega, jalutamisega. Aitäh sulle. Sa oled olnud mul juba kõrval mitu head pikka aastat ja ma ei kujutakski oma elu ette, kui peaksin sinu sellest eemale jätma. Ma võin öelda,et olgu neid kaklemisi ja riide kui palju tahes olnud ja kui palju neid veel tuleb ei tea, üks,mis kindel sinust parimat ja kallimat ma siiamaani leida ei ole suutnud :) Võib-olla ei oska ma seda alati välja näidata, aga südames on seoses sinuga kõik alati Päikseline. Aitäh, Kallis L ,et lisad mu elule vürtsi. Loodan,et suudan sulle alati toeks olla , ja igati sind aidata , mil iganes sa seda vajad.
Ma kohe tundsin,et pean ennast korraks välja elama.
Hakkas kergem ja nüüd sukeldugem peaees meeletusse nädalavahetusse olemasolevad Kallid inimesed. :)
T.
Subscribe to:
Posts (Atom)
