Monday, November 22, 2010

Elu on laul, nii habras ta viis, heliseb korraks ja katkeb siis...


Veel paar päeva tagasi olid sa siin...täis elurõõmu,naru ja positiivsust. Sa särasid koguaeg ja ei lasknud maailma paha endale lähedale...kõik oli nii korras,kuid miks täna sind saatus meie juurest minema viis? :(

Ma tutvusin sinuga mitte väga ammu,aga läbi saime kohe väga hästi,klapp oli hea ja kunagi ei möödunud hetke ,kui ma sinu seltsis ei naernud. Käisime koos pausidel ja arutasime kuidas see keskus alla käima hakkab...naersime ja naersime, ainult naersime. Sinu tavapärased kontoriskäigud...igal õhtul sa tulid ja küsisid kas tulen sinuga koju..sõitsime alati vaikuses,sest kumbki ei viitsinud lihtsalt päeva lõpuks ühtegi sõna öelda. Sa rääkisid oma suurest kirest jahil käimise vastu...tassisid mõnikord oma püssi siia et seda puhastada...sa armastasid seda mida sa tegid...sinust sai mulle väga kallis sõber...ja miks saatus su endaga kaaasa viis..sa ei oleks tohtinud veel lahkuda...sul oli veel palju asju,mida siin elus korda saata..sa läksid liiga vara,kallis sõber! Ma tahan loota,et see ei ole nii nagu see on. Sa ju tuled veel tööle,kõnnid siit mööda ,viid mind koju ja pidime ju tegema mu suure lahkumispeo...need kõik asjad...need olid ju plaanitud,need ei saa ju niimoodi lõppeda...

Neeed sireeenid...need huilgavad mu peas ja ma ei suuda mõelda muule kui sellele ,et ma ei näe sind enam mitte kunagi :(


Sinust sai mulle hea sõber, sa jääd selleks alati, ma ei unusta sind kunagi kallis Tannu! (W)

Taevas võttis meilt taas ühe ingli... :(

Puhka Rahus!

Sinu Triin.

Thursday, November 4, 2010

Nonii, täna sai siis elule uus käik antud :)
Andsin lahkumisavalduse oma kallis Ideaal Kosmeetikas. 1.detsembrist olen siit läinud siis, pealinna taaskord.
22.november hakkab kool :) Lähen kontorirotiks õppima- raamatupidamist, kui täpsem olla.
Uus töökoht päälinnas on ka juba käega katsutav, niiet hetkel on kõik vägagi positiivne :)
Siis leian ka aja oma küünetehniku paberid ära teha ja ehk isegi load kätte saada ükskord ometi :D

Kui kõik nüüd kenasti paika loksub, siis pole elul väga vigagi :)

With love and lot´s of kisses,

T.

Wednesday, November 3, 2010

Odio ver que y, aunque yo no. I
Veo que como yo nunca miró a nadie no es, en gran
amor. Pero todavía estoy viendo que te gusta el otro, porque no quiero
que usted puede ver cómo hago realmente necesitan todos los días de su cuenta. I
no quieren que usted sepa cómo hacer que en tu corazón
amor, como es mejor, así que para mí, si ... Voy a
necesidad de permanecer tan quieto como pueda ocultar su sonrisa y
las lágrimas, cuando lo necesite!

Tõlge :
Ma võin vaadata sind põlastusega ja vihaga, kuigi ma seda ei tee. Ma
võin vaadata sind nii nagu ma iial kedagi vaadanud ei ole, väga suure
armastusega. Kuid siiski ma vaatan sind nagu teisi, sest ma ei taha,
et sa näeksid kuidas ma sind tegelikult enda kõrvale igapäev vajan. Ma
ei taha et sa saaksid teada, kuidas ma sind vaikselt oma südames
armastan, sest nii on parem, nii mulle, kui sulle... Ma lihtsalt lähen
pea püsti edasi nii nagu ikka, sest ma suudan naeratada ja peita oma
pisaraid, kui seda vaja on !
Ma olen isekas , kannatamatu ja veidi ebakindel . Ma teen vigu , ma väljun kontrolli alt ja aeg-ajalt on minuga raske toime tulla , aga kui sa mu halvimate külgedega hakkama ei saa , siis põrgupäralt sa ei vääri mu parimaid külgi !


Monday, November 1, 2010

Noniiinoniii...järjekordne nädala sisseõnnistamine mu isa juures :)
Seltskond on ilmselgelt 100% parim, puudu on ainult Liisi,kes kella 2 ajal siia tuleb. Ja Liisi ma hoian veini,et seda koos jooma hakata...tule siis ruttu (=

Meid on siis täitsa stabiilselt nagu alati. Seekord siis on meid 11 praegu...aga no nagu näha tuleb aina juurde...ustest akendest.
Hetkel siis siin Neku, Ilona, Rauno , Jaanus, Sander, Keeks, Agnes, Taavi, Jussi , Mina loomulikult ja Lemmo :) Juurde tulevad veel Taits ja Parbo ja siis vist Mati ,Raner ja muud loomad :)

Paaaaartry up ! :)