Thursday, November 4, 2010

Nonii, täna sai siis elule uus käik antud :)
Andsin lahkumisavalduse oma kallis Ideaal Kosmeetikas. 1.detsembrist olen siit läinud siis, pealinna taaskord.
22.november hakkab kool :) Lähen kontorirotiks õppima- raamatupidamist, kui täpsem olla.
Uus töökoht päälinnas on ka juba käega katsutav, niiet hetkel on kõik vägagi positiivne :)
Siis leian ka aja oma küünetehniku paberid ära teha ja ehk isegi load kätte saada ükskord ometi :D

Kui kõik nüüd kenasti paika loksub, siis pole elul väga vigagi :)

With love and lot´s of kisses,

T.

No comments:

Post a Comment