Seltskond on ilmselgelt 100% parim, puudu on ainult Liisi,kes kella 2 ajal siia tuleb. Ja Liisi ma hoian veini,et seda koos jooma hakata...tule siis ruttu (=
Meid on siis täitsa stabiilselt nagu alati. Seekord siis on meid 11 praegu...aga no nagu näha tuleb aina juurde...ustest akendest.
Hetkel siis siin Neku, Ilona, Rauno , Jaanus, Sander, Keeks, Agnes, Taavi, Jussi , Mina loomulikult ja Lemmo :) Juurde tulevad veel Taits ja Parbo ja siis vist Mati ,Raner ja muud loomad :)
Paaaaartry up ! :)

I'll be there and then the Nuns get dirty :)
ReplyDelete