Thursday, June 16, 2011

Midagi ilusat :)

http://www.youtube.com/watch?v=nQY4dIxY1H4
Mida enam õpid maailma tundma, seda kindlamaks muutub veendumus, et kõik ehtne on kirjeldamatult lihtne.
Mõnikord on hea olla nukker, et nautida teiste sära... Minna rahuga ära, olla üksi ja vältida kära.
Minult küsiti üksõhtu, kas ma tean mis asi on kuuvarjutus?

Mõtlesin natuke ja vastasin, see on see kui maailm seisab päikese ees.

Ei , öeldi mulle, kuuvarjutus on see kui varjata tundeid ei saa...


.jah midagi nii armsat ei ole ma enam ammu kuulda saanud. :)
Ma ei üritagi asjadest aru saada, kui mu läheduses on keegi, kes seda minu eest teha võiks.

* * *

Mida suurem on vale, seda rohkem seda usutakse.