Minult küsiti üksõhtu, kas ma tean mis asi on kuuvarjutus?
Mõtlesin natuke ja vastasin, see on see kui maailm seisab päikese ees.
Ei , öeldi mulle, kuuvarjutus on see kui varjata tundeid ei saa...
.jah midagi nii armsat ei ole ma enam ammu kuulda saanud. :)