
Algas siis kõik selles, et ükspäev helises telefon. Teisel pool toru kostis Liisi õhinal hääl, mis teatas mulle, et reedel (03.12.2010) on Hiiumaale minek. Ma kaua ei mõelnud ja varsti leidsimegi ennast Rohuküla sadamast. Hiiumaale jõudes pakkisime oma kotid Mammi juures lahti ja hakkasime süüa tegema :) Söödud..passisime telekat ja peagi tuli meile Joosep järgi. Välja minnes oli meil juba üks kena viinakoks lahendatud ja meeleolu võis juba lugeda peo omaks. Poest läbi veel mõned õlled ja siidrid..nii me siis chillisime. Lõpuks otsustas Andre,et ka tema hakkab jooma ja Joosust sai meile kaine autojuht :D
Käisime läbi kõik võimalik kohad , kuhu minna kannatas...muidugi ei saa märkimata jätta vähemalt 5 korda Selveris käimist...viimane kord oli sunniviisiline minek, sellepärast Joosul oli oma teksadega üks SUUUUUR häda , need vajusid alla. Käisime ostsime talle püksirihma, ta oli nii õnnelik nagu laps jõulukinki avades...nunnu :)
Mingiaeg jõudsime ka läbi käia Hiiumaa kuuma klubi Carriba (H) ...rahvast oli meeletult...nii oma 8-10 inimest vähemalt :D Pidu oli ikka nii hoos, kui hoos. Mingihetk kadus meie kaine rool ja Liisil oli vaja minna "korra" Suuremõisa...mõeldud tehtud, haarasime järgmise kaine rooli , kes ta sinna kenasti kohale toimetas. :)
Öö oli selline nagu ta oli, meil kõigil üsnagi erinev. Põhiline on see et Liisi suutis mulle järgmine hommik teha 37 vastamata kõne ja kui ma talle siis lõpuks helistasin, ütles ta " Tead, mul ei ole sulle enam peale neid vastamata kõnesid, midagi öelda :D " no nii asi selge :D Liisi jõudis ööbimiskohta tagasi kuskil 11 ajal mina parkisin ennast kella 1ks kohale. Sain korraliku kõhutäie süüa. Nii nämma.
Veetsime mõne tunni lebotades,sest õhtuks tuli ju värskeks saada taaskord :) Ei läinudki kaua, kui helistas Lemmo ja kutsus meid Suuremõisa. Mõeldud, tehtud. Hakkasime ennast siis sättima, kes pessu , kes veel viimast lebost võttis.
Suuremõisa jõudes ootasid meid ees Lemmo, Päks, Marek, Neku ja Hendrik :)
Kuna me sellised pika jutu mutid ei ole, ladusime kohe Baila kaardid lauale ja pidu võis alata.
Lisaks kõigelemuule maanudsime lõpuks Neku juures, sest seal oli märksa soem kui teises korteris. Korralikku konditsiooni joonud, tuli kellegil geniaalne idee lumega mängima minna. :D
Nii me siis seal hullasime ja nautisime kõike mida nautida vähegi sai.
Esimesed ära vajujad olid Hendrik ja Neku , edasi Lemmo ja siis me neljakesi mõtlesime ,et võiks veel välja minna. Pakkisime siis ennast korralikult sisse ja läksime õue :) Huuh..see kõik mis seal väljas toimus, seda ei anna sõnadesse panna...supperb. :)
Lõpuks tuppa jõudes värisesime me Liisiga nagu haavalehed...püksid läbimärjad ja tuba nagu mäletate ei olnud just kõige soojem. Edasi käis meeletu pesade valmistamine ja tekkide otsimine...Mina sain endale sooja pusa ja sooja südame:) lõpuks leidsid kõik endale kohad ja üritati magama jääda...mina isiklikult ei saanud pool ööd und...vahelduva eduga värisesin ja naersin selle üle kuidas ma värisen.
Vägagi rahul.
Lõpuks uinusin...
Hommik oli nagu ikka, kes otsis veeklaasi, kes värises ja kes oli niisama lahe :)
Marek tegi meile pannkooke, mis olid nii maitsvad (= Mõnele maitses piim ka väääga hästi :D
Siis harisime ennast ajalooliselt ja vaatasime filme :)
Lõpuks oli kell nii kaugel ,et tuli suund võtta Suuremõisa-Kärdla-Heltermaa suunal...
Hiiumaal oli hea, igatsen tagasi sinna :)
Järgmine tripp siis Vormsi, sõberid ? :P
With Love,
Triin.