Sunday, December 12, 2010

Unistused on need mis ,
viivad meid kaugele .
Kaugele kus on minevik.
Minevikus oma isaga ,
kellega mängisid lapsepõlves .
Aga nüüd on ta kaugel ,
kuhu käsi ei ulatu .
Ootad tagasi neid hetki ,
mis iial ei tule .
Ootad tagasi neid aegu , kus
isaga poes käies ,ta sulle kõike ostis .
tahaks öelda talle,
''ma armastan sind . ''
Tahad tagasi neid hetki ,
mis enam kunagi ei tule.

T.


No comments:

Post a Comment