Eile sai jälle veidi jalgakeerutatud. Käisime Six´i, Kim´i,RaQ,Rando ja Laevuga Aafricaaas (H)
Rahvast oli meeldivalt palju..mitte liiga vähe ,mitte liiga palju...tansupõrnadal oli isegi võimalik suuremal alal kui ruutmeeter inimesekohta liikuda :D Pidu sai aga ootamatult kell 4 läbi ja suundusime Posti baari, sest koju ei kavatsenud selleks hetkeks enam keegi minna...nõunõunõu.
Posti baaris ootas meid ees üllatavalt palju inimesi...igasugu inimesi...no ausalt IGASUGUSEID inimesi. Sellest,mis seal Postis toimus ei ole eriti maitsekas rääkida..aga no lühidalt...üks ennast ilmselgelt natuke liiga palju joogikuradile lubanud "tädi" kees üle ja mõni meie seltskonnast sai tunda asfaldi külma kallistust...valus oli vaadata....korraks. See selleks edasi tuli meie sõbrake kuidagi koju saada..võino õigemini me kõik tahtsime ära liikuda sealt,aga sõber ei olnud nõus enam eesuksest väljuma, sest saaatanast tädi varitses teda...koomiline, aga no see on see alkohol. Saime siis kuidagi sealt liikuma ja jõudsime õnnelikult sihtpunkti...muidugi lõviproua urinate ja möirete saatel ,aga kohale me saime. Istusime siis oma kindluses ja ootasime saagiks jäetud Laevukest. Keda aga ei ilmunud oli Laevu...ja kui ta siis lõpuks ilmus..no siis kindlasti mitte üksi..ta tõi kaasa selle lõvi kelle ta teepeal taltsaks oli teinud. Nii see tädike istus seal köögis ja järas jumalteab kelle hapukurke...tol hetkel hakkas mul naljakas,aga naerda ei julgenud...mutil oli selline murdjapilk,et ta oleks mu kahe sekundiga kutuks teinud. Mina väsisin ära ja pugesin tuttu ära. Hommikuks oli tädi kadunud ja tundus et igaüks magas täpselt nii nagu öö neid jättis. Kes laua peal ,kes selle all..kes voodis ja kes kulges kuskil maa ja taeva piiril :) Hommikul võis ühekäe näppudel ära lugeda selle hulga inimesi kes ennast ülimalt hästi tundsid.
Taaskord oli üks meeldiv õhtu,öö ja loomulikult ka hommik :)
Sellele kõigele järgnes järjekordne mõtetu laupäev tööjuures. Inimesed kõnnivad kui igiliikurid mööda keskust ja mitte kellegi näost ei ole võimalik välja lugeda,et nad laupäevast puhkepäeva naudiksid. Mõni harv inimene satub 5 minutiks ka minu butiiki,aga seda ka ainult vaatamise eesmärgil.
Kell hakkab vaikselt kuus saama...paar tundi veel ja kadunud ma siit olengi.
Ei teagi,mis täna saama hakkab..nii palju pakkumisi on tehtud õhtu veetmiseks. Isiklikult tahaks kuskile peitu pugeda..lihtsalt olla iseendaga.
Siiskisiiski võtsin endale kohustuse koristada ja mida ma üldjuhul luban seda ma ka teen. Niiet eks näis kas täna on mu abi vaja või ei . Kui ei siis lähen naudin siidrit ja head seltskonda Heigo juures :) ..ja kui ka see veel igavana tundub, siis lähen Liisile seltsi,sest ta Posti baaris tööl täna. Seega hästi palju rahvast sinna !
Olen nüüd natuke kasulik ja teen tööd ! :)
T.