Thursday, October 28, 2010

@Posti Baar

Nonii, siin me siis Liisiga nüüd kahekesi istume :)
Baar korras , hea muss ja seltskond.
Liisi saadab mind muffi,sest tal on läpakas katki :/
Pahapaha.

Täna täitsa ringi vudimise, toimetamiste rohke päev olnud :)
Alustasin oma hommikut kella 12se ärkamisega...edasi kiire kohvi ja "nii kõlbab inimeste ette minna" grimm, siis juba sammud linnapoole. Käisin vaatasin oma töised töömehed Uuemõisas üle. Edasi poodi, nipetnäpet söögipoolist ja ema juurde kokkama.
Kella 18st Baari , koristama ja edasised plaanid on veel lahtised....eks näis mis see pikk õhtu toob..

Seniks aga, olge musud :*

No comments:

Post a Comment