Thursday, June 16, 2011

Minult küsiti üksõhtu, kas ma tean mis asi on kuuvarjutus?

Mõtlesin natuke ja vastasin, see on see kui maailm seisab päikese ees.

Ei , öeldi mulle, kuuvarjutus on see kui varjata tundeid ei saa...


.jah midagi nii armsat ei ole ma enam ammu kuulda saanud. :)

No comments:

Post a Comment