Friday, January 20, 2012

Nauding.

See on õige sõna kirjeldamaks seda mida hetkel tunnen.

Ma naudin ilusat talve.
Ma naudin oma sõpru.
Ma naudin kokkamisõhtuid.
Ma naudin teiste küünilisust.
Ma naudin naermist.
Ma naudin kadedaid inimesi.
Ma naudin inimesi kelle elu on igav ja ma naudin seda kui saan pakkuda kilde oma elust neile elamiseks.
Ma naudin otsekohesust.
Ma naudin kaheperselisust .
Ma naudin viha.
Ma naudin seda ei ma ei muuda ennast kellegi teise pärast.
Ma naudin uusi tutvusi.
Ma naudin võltside kadumist.
Ma naudin küünlavalgust üksi kodus olles.
Ma naudin filmiõhtuid.
Ma naudin ausust.
Ma naudin valetamist.
Ma naudin muusikat.
Ma naudin häid raamatuid.
Ma naudin elu!

Nauding jääb naudinguks. Olgu see milline tahes.
Ja mulle meeldib see väga praegusel hetkel :)



No comments:

Post a Comment